Pioneers in the industry, we offer cutting master tailoring cad laser software, cutting master tailoring cad printer software and ladies tailoring blouse cutting software from India.
₹ 89000 / Piece Get Latest Price
| Device Compatibility | Desktop Only |
| License Duration | Lifetime |
| Download Option | Free trial & download available |
| Supported Platforms | Windows |
| Edition | Single User |
| Training Support | In Person Training |
| Languages Supported | English, Hindi, MARATHI,KANNADA,TAMIL, English,Hindi,MARATHI,KANNADA,TAMIL |
| Min System Requirements | 4 GB RAM |
| Max. Devices Supported | SINGLE |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 69000 / Piece Get Latest Price
| Device Compatibility | Desktop Only |
| License Duration | Lifetime |
| Download Option | Free trial & download available |
| Supported Platforms | Windows |
| Edition | Single User |
| Training Support | In Person Training |
| Languages Supported | MARATHI,TELUGU,TAMIL, English, Hindi |
| Min System Requirements | 4 GB RAM |
| Max. Devices Supported | SINGLE |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 89000 / Piece Get Latest Price
| Device Compatibility | Desktop Only |
| License Duration | Lifetime |
| Download Option | Free demo available |
| Supported Platforms | Windows |
| Edition | Single User |
| Training Support | In Person Training |
| Languages Supported | English, Hindi, TELUGU,TAMIL,KANNADA,MARATHI, TELUGU,TAMIL,KANNADA,MARATHI,English,Hindi |
| Min System Requirements | 4 GB RAM |
| Max. Devices Supported | SINGLE |
Minimum order quantity: 1 Piece
Rukmal Reddy (Partner)
Sri Venkateswara Services
3rd Floor, H.No.1-7-324, Flat No. 303, Panchasheela Towers, Park Lane
Secunderabad - 500094, Hyderabad, Telangana, India